Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL

Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL
Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL
Kod produktu: B01N7VY0JL
Dostępność: W magazynie
Cena: zł202.51 zł76.00
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Zestaw – ten zestaw zawiera kubek ze szkła matowego z prawdziwej skóry z aluminiowym pierścieniem na górze i bombillę (słomę).

  • Zalety tego kubka – prawdziwa skórzana pochwa działa jako blokada ciepła i utrzymuje stałą temperaturę. Chroni również szkło i zapewnia pewny uchwyt. - Szkło nie wchłania aromatów i zapachów, dzięki czemu jest prawdziwy smak Yerba Mate zawsze do noszenia. - Łatwy do czyszczenia i pielęgnacji – forma z podstawą matową i szerokim otworem to najlepszy kształt dla uzyskania optymalnego smaku i trwałości maty Yerba.

  • - Zawiera 5 uncji. Wymiary pomponu wynoszą 5,5 cala.

  • - Twoje zadowolenie jest w 100% gwarantowane. Nie jesteś w pełni zadowolony? Wyślij nam wiadomość e-mail, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby rozwiązać problem.

  • Balibetov Mate kubek matowy szkło pokryte skórą - z Bombilla sorbetem do Yerba Mate Trink B01N7VY0JL

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2021