Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD

Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD
Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD
Kod produktu: B07Q1D9HJD
Dostępność: W magazynie
Cena: zł205.50 zł67.23
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Najlepszy kufel do gorących i zimnych napojów: wyprodukowany z trwałego, odpornego na wysokie temperatury szkła borokrzemowego – wyjątkowa dzięki swojej zdolności odporności na ekstremalne temperatury, nie pęka ani nie pęka. Temperatura od 0 do 300 °F, bez przegapania żadnego momentu. Nie magazynuje zapachów ani pozostałości. Brak nietypowych posmaków.

  • Elegancka możliwość serwowania napojów: wygląda pięknie, gdy siedzisz przy stole, niezależnie od okazji, jak na co dzień. Serwuj słodką herbatę mrożoną do burgerów lub dekantowanego czerwonego wina z Chateaubriand. Idealnie nadaje się do przechowywania świeżo wyciskanego soku pomarańczowego lub lemoniady.

  • Dokładnie pasuje do drzwi lodówki: dzięki szerokości wynoszącej zaledwie 3,54 cala i wysokości 9,84 cala bez problemu wsuwa się w drzwi lodówki – dzięki czemu nie musisz się obawiać, że nie będziesz musiał ich wyrzucać ani uderzać o zbyt krótkie półki. Przezroczyste szkło bez BPA pozostaje neutralne kolorystycznie i nie pozostawia zarysowań na wieku.

  • Niekapiący i nieprzeciekający pojemnik w pokrywie: genialna pokrywa i wylewka są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i silikonu. Utrzymuje się przez całe życie i nie pozostawia plam ani kropli. Pokrywę można otwierać automatycznie po przechyleniu, co umożliwia wylewanie bez użycia rąk. Klasyczne klepsydry w ponadczasowym stylu.

  • Wspiera zdrowy sok: zielone soki i koktajle są tak zdrowe, ale zawsze jest pytanie: „Co zrobimy z całym nadmiarem soku?” Prosta odpowiedź to praktyczna i niezawodna karafka. Zatrzymuje cały sok na cały dzień, dzięki czemu można przechowywać go w zimnej wodzie i pod ręką, aż będziesz gotowy do picia.

  • Comfify szklana karafka z pokrywką zapobiegającą kapaniu 1 litr B07Q1D9HJD

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2020