LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB

LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB
LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB
Kod produktu: B07QHDL3KB
Dostępność: W magazynie
Cena: zł227.14 zł76.78
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Nadaje się do kontaktu z produktami spożywczymi i przyjazny dla środowiska: wyprodukowany z dużej ilości surowców odnawialnych, takich jak włókna bambusa organicznego, skrobia kukurydziana, włókna drzewne, żywica melaminowa i wolne od BPA, dopuszczony do kontaktu z żywnością przez LFGB i FDA.

  • Stylowe potrawy: Nadaj swoim potrawom uroku dzięki naszemu zestawowi naczyń bambusowych. Wzór Fresh Bamboo, matowa powierzchnia, zestaw dla siebie i inne jako prezent dla kogoś o wyjątkowym guście.

  • Praktyczność: Ten zestaw bambusowych naczyń obejmuje dzbanek i 4 kubki, które nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nadaje się również idealnie na kemping lub do zastosowania w przyczepach kempingowych i przyczepach.

  • Nadaje się do mycia w zmywarce: do 70 °C (nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej lub piekarnika), nadaje się do ponownego użytku, nadaje się do kontaktu z żywnością. Łatwość konserwacji uzupełniliśmy o konstrukcję wolną od BPA, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina podczas jedzenia są o wiele bezpieczniejsze.

  • Gwarancja: w rzadkich przypadkach w przypadku zażartowania lub problemu. -

  • LEKOCH bambusowy dzbanek 1 2 l w zestawie z pokrywką i 4 kubkami do przyczepy kempingowej na kemping bez BPA B07QHDL3KB

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2021