Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3

Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3
Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3 Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3 Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3 Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3 Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3 Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3
Kod produktu: B07P46C1F3
Dostępność: W magazynie
Cena: zł293.40 zł88.20
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Nasze miedziane butelki na wodę są wykonane z czystej miedzi i są produkowane przez doświadczonych rzemieślników przy użyciu tradycyjnych młotków.

  • Nasze butelki na wodę są bezszwowe, bez przegubów. Nasadka wykonana jest z czystej miedzi i jest połączona z zamknięciem przeznaczonym do kontaktu z żywnością i całkowicie szczelna.

  • Woda w czystej miedzianej butelce lub innych przyborów miedzianych ma duże korzyści zdrowotne i jest zalecana przez ekspertów w dziedzinie zdrowia na całym świecie.

  • Antybakteryjne właściwości miedzi oczyszczają wodę w naturalny sposób, dzięki czemu nadaje się do picia. Codzienne picie wody miedzianej pomaga w utracie wagi i spowalnia proces starzenia.

  • Butelki na wodę są dość łatwe do czyszczenia i mycia. Można używać soku z cytryny lub octu z solą w równych proporcjach i przetrzeć ją miękką bawełnianą ściereczką na powierzchnię butelki z wodą. Regularnie czyścić butelkę z odrobiną płynnego środka czyszczącego i wody.

  • Dlaczego powinieneś się cieszyć toksycznymi butelkami plastikowymi, które szkodzą zdrowiu i środowisku? Zamiast tego należy wybrać butelkę z czystej miedzi, która zapewnia wiele korzyści zdrowotnych. Nasze butelki na wodę z czystej miedzi są produkowane w celu zapewnienia ayurwedyjskich korzyści zdrowotnych. Ten zestaw butelek na wodę zawiera butelkę na wodę z czystej miedzi i młotkowaną butelkę na wodę z czystej miedzi o pojemności 900 ml. Pokrywa ma głęboki gwint i zapewnia szczelne zamknięcie. Zaleca się trzymanie wody przez co najmniej trzy godziny, najlepiej nocą w miedzianym przyborze, aby wykorzystać wszystkie zalety Tamra Jal. Pij tę wodę z miedzi każdego ranka na pusty żołądek, aby osiągnąć rezultaty. Woda pitna, która jest przechowywana w miedzianych przyborach, takich jak butelki z wodą, jest znana ze swojej dużej różnicy dla ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

    Monika Enterprises bidony na wodę z czystej miedzi 900 ml 2 sztuki zestaw składający się z miedzianych butelek na wodę szczelne miedziane butelki na wodę dla zdrowia B07P46C1F3

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2020