Rcr ponadczasowy kwadratowy dekanter ze szkła kryształowego do wina i whiskey B06XS71ZVF

Rcr ponadczasowy kwadratowy dekanter ze szkła kryształowego do wina i whiskey B06XS71ZVF
Rcr ponadczasowy kwadratowy dekanter ze szkła kryształowego do wina i whiskey B06XS71ZVF
Kod produktu: B06XS71ZVF
Dostępność: W magazynie
Cena: zł326.96 zł97.84
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

 • Wykonane ręcznie z luksusowego, bezołowiowego szkła kryształowego. Ten ponadczasowy dekanter od Rock Crystal Rock jest elegancki i ma gładką, elegancką powierzchnię. Ten kryształowy dekanter jest prosto wycięty, okrągły i wysoki, ma nowoczesny, ponadczasowy wygląd. Wyprodukowano w Toskanii we Włoszech.

 • Rcr jest produkowany we Włoszech, a kolekcja jest nowoczesna, prosta i wysokiej jakości. Odzwierciedla znany na całym świecie włoski styl życia. Styl klasyczny i nowoczesny. RCR produkowany jest w sercu Toskanii. Firma ma ponad 40-letnią tradycję i doświadczenie w dziedzinie szkła kryształowego.

 • Kryształowe szkło lśniące, świecące i błyszczące oraz przyjemny dźwięk, gdy się go zabrudzi. Szkło kryształowe ma podobne właściwości optyczne jak diamenty, błyszczy o 40% więcej niż tradycyjne szkło. Po naciśnięciu przycisku na szkle kryształowym rozbrzmiewa dźwięk o wyjątkowej, trwałej tonacji. Chmiel na szkle wytwarza natomiast głęboki dźwięk.

 • Cechy produktu: Ponadczasowy dekanter od RCR. Pojemność: 750 ml. Wysokość bez stopera: 20 cm. Wysokość ze stoperem: 23,5 cm. Wypłukać tylko ręcznie. Wyprodukowano we Włoszech.

 • Wykonane ręcznie z luksusowego, bezołowiowego szkła kryształowego. Ten ponadczasowy dekanter firmy Rock Crystal Rock jest elegancki i ma gładką, elegancką powierzchnię.
  Ten kryształowy dekanter ma prosty krój, okrągły i wysoki, a jego nowoczesny i ponadczasowy wygląd. Wyprodukowano w Toskanii we Włoszech.
  Cechy produktu:
  Ponadczasowy dekanter od RCR.
  Pojemność: 750 ml.
  Wysokość bez zamknięcia: 20 cm.
  Wysokość z zamknięciem: 23,5 cm.
  Wypłukać tylko ręcznie.
  Wyprodukowano we Włoszech.
  Rcr jest produkowany we Włoszech, a kolekcja jest nowoczesna, prosta i wysokiej jakości. Odzwierciedla ona znany na całym świecie włoski styl życia. Styl jest klasyczny do nowoczesny. RCR jest produkowany w sercu Toskanii. Firma ma ponad 40-letnią tradycję i doświadczenie w dziedzinie szkła kryształowego.
  Szkło kryształowe błyszczące, lśniące i lśniące i ma przyjemny dźwięk, gdy się go spodoba. Szkło kryształowe ma podobne właściwości optyczne jak diamenty, błyszczy o 40% więcej niż tradycyjne szkło. Po klaknięciu na szkło kryształowe roztacza rozbrzmiewający dźwięk o wyjątkowej, trwałej tonacji. Czubek na szkle wytwarza natomiast dumny dźwięk.

  Rcr ponadczasowy kwadratowy dekanter ze szkła kryształowego do wina i whiskey B06XS71ZVF

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2020