SCHOBERG 5-częściowy. Zestaw dekoracyjnych szklanek do whisky Konjak B07X41X48Q

SCHOBERG 5-częściowy. Zestaw dekoracyjnych szklanek do whisky Konjak B07X41X48Q
SCHOBERG 5-częściowy. Zestaw dekoracyjnych szklanek do whisky Konjak B07X41X48Q
Kod produktu: B07X41X48Q
Dostępność: W magazynie
Cena: zł198.91 zł51.34
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Informacja o produkcie: Decanter jest wykonany ze szkła z pięknym rysunkiem słojów. Wymiary: 24 x 8,5 cm (wys. x szer.). 4 słoiki są również wykonane ze szkła z pięknym rysunkiem słojów. Wymiary: 8,5 x 7,5 cm Zestaw składa się z jednej karafki i 4 szklanek.

  • Zakres zastosowania: praktyczny zestaw ma uniwersalne zastosowanie, można go używać nie tylko jako zestaw do whisky, ale również do innych napojów. Niezależnie od tego, czy w domowym ogrodzie, w piwnicy imprezowej, w dyskotece lub w salonie, ten piękny zestaw urzeka wyjątkowym rysunkiem słojów i wszędzie robi dobre wrażenie.

  • Konstrukcja: luksusowe wzornictwo ozdobione bajecznym rysunkiem słojów. Szklana pokrywka jest wyposażona w hermetyczne zamknięcie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja szlachetna kropla zmieni się w gustowny sposób.

  • Pielęgnacja: łatwe i szybkie czyszczenie decantera i szkła w kąpieli wodnej. Ze względu na właściwości produktu nic nie osadza się na szkle i można go szybko wyczyścić do następnego użycia. Zestaw jest przeznaczony do kontaktu z żywnością i nadaje się do mycia w zmywarce, zalecamy jednak mycie ręczne, aby chronić produkt przed agresywnymi solami i środkami czyszczącymi.

  • SCHOBERG 5-częściowy. Zestaw dekoracyjnych szklanek do whisky Konjak B07X41X48Q

Sklep na bazie gce-mennica.pl © 2020